KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13491274
nr 1349 1274
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 14/30, oramat löst blad. Bladets mått: 70x85,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:01:56
25/9 19:19:09
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander